Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten melyik a legjobb...

Budapesten melyik a legjobb éretsségi felkészítő?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék emelt szintű matematika érettségit tenni.Melyik a legjobb?

2021. jún. 2. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Ha mindenképp úgy érzed szükséged van tanárra, keress, de én azt ajánlom, hogy fogd meg 5.-töl kezdve az összes matek könyvedet, és kezd el átlapozni, ha találsz olyat amit nem tudsz, azt bepótolod és mész tovább. Amenbyiben aktívan csinálod a nyáron, garantált, hogy elörehozott öszi érettségire is kész leszel, nem higy a jövöévire.
2021. jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Magistert kerüld el. Én arra jártam, és annyiból állt a tanfolyam, hogy egy diák bejött, és a táblán megoldott feladatokat. Mi meg csak másoltuk kb. Semmi értelme nem volt, semmit nem fejlődtünk, és még drága is volt. Bár arra 1 ft is drága lenne amit ott kaptunk, elvette a felkészülési időnket..
2021. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én ide jártam 11.-ben (tavaly), nagyon hasznos volt. Idén 95%-os matek emeltet írtam, csak ajánlani tudom. A távoktatást is normálisan oldották meg, egy alkalom sem maradt el amiatt március körül, pedig elég hirtelen jött a dolog.

2021. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
1# voltam, matek tanár vagyok szabad idömben, és van olyan diákom aki 2- szintröl lett matekversenyes, de persze ma már le kell pontozni, aki önálló munkavégzésre sarkall, nem pedig arany tálcán pipiskedve szádba ad minden választ :)
2021. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elte hallgatóai alapítvány szervezésében voltam matek előkészítőn. Ne diákok hanem egy gyakorló tanár (egy budai 6 osztályos gimi tanára) magyarázta témakörönként a tananyagot.
2021. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!