Jelenleg 244 pontom van, ehhez szeretnek csinalni kozep nyelvvizsgat es angolbol ujra leerettsegizni kozepen ugy lehetne 300 pontom?

Figyelt kérdés
Szóval jelenleg 244 pontom van, ehhez szeretnek csinalni kozep nyelvvizsgat es angolbol ujra leerettsegizni kozepen ugy lehetne 300 pontom? Mert most semmi eselyem bekerulni egyetemre? Akiket nem vettek fel eloszor vagy hasonlo helyzetbe vannak orulnek ha irnanak

2021. jún. 2. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ott a felvin a pontszámító kalkulátor, számolgasd ki magadnak, hogy mivel tudod felhúzni a pontjaidat. Nyilván egy nyelvvizsga dob rajta, de amúgy sokismeretlenes egyenlet.
2021. jún. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha újraérettségizel és lesz egy jó nyelvvizsgád, akkor már van esélyed bekerülni egyetemre. Valami másból amúgy nem akárnál még javítani? Emeltet pl miből csináltál? Annak milyen eredménye lett?

Egyetemhez tudtommal minimumpont 280, így kerek 0% annak az esélye, hogy felvegyenek valahova, talán foszkra mehetsz ennyi ponttal. (Ebben nem vagyok biztos, aki okosabb ezen a téren az javítson ki)

De én mindenesetben egy erős közepet és emeltet kihasználva egy duplázást gondolnék ki a helyedben, azzal bőven lehet esélyed javítani a mostani pontodon.

Sok sikert hozzá! Kitartást! :)

2021. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Emelted van? Mert az már kötelező. Ráadásul, ha 45%+, akkor 50 pontot jelent pluszban. A nyelvvizsga (ha ez az első) akkor B2 esetén 28 pont, C1 esetén 40. De ha több B2 van, az csak 40 pont.

Én egyébként azt javaslom, hogy emeltezz újra.

2021. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Emeltem van egy 45%os lett sajnos szamomra nehez volt ,pedig sokat tanultam . Nyelvvizsgaval es ujra egy kozeppel tudnam sajnos felhuzni.
2021. jún. 2. 18:01
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as valaszlolo. Rendesen tavaly erettsegiztem es igy is nehez volt az emelt hogy szinte semmi segitseget nem kaptunk , 2 ev utan nehez lenne ujra szakmaibol erettsefiznem
2021. jún. 2. 18:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hova szeretnél egyetemre menni?
2021. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
NKE Ántk -közigazgatás. Tudom ,hogy tavaly államiba 305 volt a ponthatar,költségesre meg talan 295.
2021. jún. 2. 18:13
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt engedd el és keress olyan szakot, ami megéri a két kihagyott évet és nem a nettó 140 ért kormányablakban vegetálás a legnagyobb karrierút.


Mi érdekel? Miben vagy jó?

2021. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Penzugy szamviteli ugyintezoi szakot vegeztem idem okjn. De ha meglenne a nyelvvizsgam es egy 60%os angol kozep ugy jo lehetne ?
2021. jún. 2. 18:44
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjuk.
2021. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!