Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Legjobb érettségi felkészitők...

Legjobb érettségi felkészitők Budapesten?

Figyelt kérdés

Jövőre tervezek matematikából és fizikából emelt szintű érettségit írni.Ehhez kellene egy jó felkéazítő tanfolyam.Melyikm a legjobb,ami biztosan felkészít otthoni gyakorlás mellett?

Illetve,ha vki tud felkészítő könyveket ajánlani,azt nagyon megköszöném!(Én a mozaikosokra gondoltam matekból és fizikából is)



2021. jún. 7. 09:52
 1/2 anonim válasza:
100%

Engem úgy vettek fel az egyetemre, hogy nekiültem és tanultam. Megoldottam a feladatokat, ha nem ment, másnap megint nekiültem.

Tényleg nem azt mondom, hogy ne keress felkészítő tanárt, de rossz úton jársz, ha te a legjobbat keresed, ha azt gondolod, enélkül nem megy.

A legeslegfontosabb az elhatározásod, a másik fontos dolog a te saját akaratod.

És ha majd bejutsz - amit szívből kívánok, el fogod hinni nekem, hogy másodéves egyetemista is nagyságrendekkel többet tud(na) neked mesélni a szaktárgyadról, mit ahol te magad vagy most. Errők szól az Egyetem.

És hogy értsd, és még egyszer, ehhez nem valami hipertudós kell, hanem te magad.

2021. jún. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőnek:

Ez diáktól is függ szerintem, én az érettségire teljesen egyedül készültem fel (és egész jól sikerült, töri kivételével minden ötös lett), de van olyan akinek meg szüksége van tanárra, mert egyedül nehezen megy neki a tanulás.

2021. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!