Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ügyvéd vagy óvónő legyek?😰

Ügyvéd vagy óvónő legyek?😰

Figyelt kérdés
Tudom, hogy teljesen más munkák! Sajnos vagy nem sajnos elérkezett az a pont az életemben hogy eldontsem, hogy minek akarok továbbtanulni! Amióta az eszemet tudom ugyved akarok lenni mert rettentően szeretem a történelmet és nagyon illik hozzam ez a munka(sokan mondtak ezt) de közben imadom a gyereket! És nagyon jól egy vagyok veluk( ezt is mondtak hogy legyek óvónő mert hogy nagyon értek a gyerekekhez) és az a tervem hogy majd ha nagyobb leszek kimegyek Amerikába bébi sitterkedni vagy oper nek kimenni 2evre😉 ti mik lennetek szívesebben? Tudom én választok csk rettentően nehéz:( magyon akarok ugyved lenni hisz mindig is arról álmodta csk hat ugye az álmok nem sokszor valósulnak meg és lehet hogy ez lesz velem is ha a másik utat választom…
2021. jún. 9. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ügyvédi végzettséggel itthon is meg tudsz élni, ellenben az pedagógiaival.


Attól, hogy ügyvéd vagy ki tudsz menni Amerikába ou pair-nek, semmilyen végzettség nem kell hozzá és ha megtetszik akár ott is maradhatsz és ott is lesz lehetőséged szakosodni. Nyilván ez egy hosszú folyamat de nagyobb lehetőséggel, stabilabb háttérrel és kevesebb kockázattal jár egy ügyvédi diploma. Ráadásul ha ki is mész Amerikába és valami miatt haza kell jönnöd, az a diploma nagyon jól fog jönni.

2021. jún. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a kettő kombinálható. Foglalkozz gyerekgyilkossággal kapcsolatos ügyekkel.
2021. jún. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2#Brutal
2021. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Óvónő ne legyél, semmi karrierlehetőség, semmi pénz. Menj jogásznak!
2021. júl. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!