Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi esélyem van egy emelt...

Mennyi esélyem van egy emelt töri érettségire nulla hozzáértéssel?

Figyelt kérdés

szeretnék emeltezni töriből, mert nagyon hozzá segítene az egyetemi továbbtanulásomhoz, viszont semmi közöm hozzá, tehát annyi a tudásom, hogy bemagolom és kész

nincs semmi tehetségem hozzá, hogy lássak térképen dolgokat, nem értem az összefüggéseket, néha ha sok az anyag megtanulni sem tudom, mert annyira sok, és mivel egyáltalán nem látom át így nem megy ennyi magolás

mennyi esélyem lehet így rá? jövőre kéne faktot választani, eléggé fog az idő

(hozzáteszem 4,7-es átlagom van, nem vagyok rossz tanuló, csak a magyarhoz semmi közöm, angolból menne emelt, szakmaiból és egy harmadikat szeretnék, ami a töri kéne legyen, mert a matek emeltet nem érzem magaménak, inkább egy 80%+os közép, mint egy 30% emelt)


2021. jún. 10. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Hová mennél tovább?
2021. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Érettségire van egy követelményrendszer, azon haladj végig. Hidd el, nem olyan nehéz az. Biztosan a tanulási technikád rossz, nekem pl az segített, hogy minden lényeges részt kijegyzeteltem, s memorizáltam, vagy hangosan felmondtam magamnak. Sok időd van, simán felkészülsz.
2021. jún. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell értened semmit, bemagolod és annyi
2021. jún. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha megtanulod a témaköröket illetve gyakorold az esszé írást meg a forráselemzést meg az atlasz használatott és akkor nagyon jó eredményt tudsz elérni
2021. jún. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Én is töri emeltezek idén, és őszintén én is félek tőle kicsit. Az atlaszt ugye nem használhatjuk a rövid kérdéseknél, szóval ahhoz a részhez elég kemény lexikális tudás kell. De ha csak a felét is tudod azoknak, akkor is az esszékkel, szóbelivel simán felhúzható (sokan így csináljak) és meglesz az ötös.
2021. okt. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!