Felvin fel kell tölteni valamit az érettségi bizonyítvánnyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem. Én, a kiküldött tájékoztatóból úgy gondoltam, hogy egyáltalán semmit nem kell feltölteni az érettségimmel kapcsolatban. Az osztályfőnökünk illetve pár osztálytársam viszont azt állítja, hogy fotó nem kell, viszont az adatokat fel kell tölteni. Én egyenlőre nem is találom hova lehetne, mert azt hittem, hogy a központi nyilvántartásból kiszedik, és nekem semmi dolgom nincs vele. Akkor most ez hogy is működik pontosan?

2021. jún. 12. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nálunk automatikusan feltöltötte a rendszer, csak a 2006 előtti érettségi bizonyítványokat kell feltölteni. Szerintem összekeverték az előző évek jegyeinek feltöltésével. Én másodjára jelentkezem,nekem be kellett írnom a már meglévő százalékaimat,de szintén nem kellett fotó, mert lekérték az adatokat. Ha mégis megjelenne egy rész,ahol be tudod írni, akkor töltsd ki, de alapvetően ez nem szükséges, hisz neked még hivatalosan nincsenek is eredményeid, csak a bizonyítványosztás után lesz.
2021. jún. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!
2021. jún. 13. 09:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk azt mondták, hogy ezt majd ők lekérik, nekünk nem kell vele semmit csinálnunk
2021. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!