Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munkaügyi központ által...

Munkaügyi központ által finanszírozott felnőtt képzés?

Figyelt kérdés
Tavaly el kezdtem egy tanfolyamot a munkaügyi központ által. Sajnos januárban el kaptam a covidot ami miatt sok hianyzásom lett. De ezzel még nem lett meg a megengedett hianyzás. Most viszont ki derült hogy epekővem van és sajnos tünetekkel. Nagyon erős görcseim vannak ami miatt nem tudok be járni. És 1 hónap múlva műtenek is és utána sem tudok menni egy ideig. Így sajnos most már meg van a hianyzás. Esetleg valaki volt már így? Ilyen esetben is vissza kell fizetni a képzés költséget, bérletet és amit kaptam pénzt? Vagy ilyen esetben elnéző a munkaügy és esetleg meg lehet velük beszélni hogy vagy nem kell vissza fizetni vagy folytathatom a tanfolyamot?

2021. jún. 16. 13:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!