Mit csináljak ha izgulok?

Figyelt kérdés
Nagyon izgulok a holnapi forgalmi vizsga miatt. Vezettem eddig 68 órát és ez lesz a második lehetőségem. Az elsőre 64 óránál mentem el. Az utolsó percekben húztak meg, mert benéztem a sávot és későn vettem észre és így be kellett mennem egy forgalomtól elzárt területre. Pedig a VB nagyon dicsért hogy milyen szépen és jól vezetek, de nyilvan ez súlyos hiba volt. Kaptam 4-5 hiba vonalat. Az oktatóm olyanokat mond nekem hogy nekem sose lesz jogsim és tuti mennem kell PAVra. Ezért elég bizonytalan vagyok. Pedig nem én erőltettem a vizsgát megvártam amig ő mondja hogy kész vagyok rá. Tanácsok hogy ne izguljak?

2021. jún. 27. 08:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Engedd el, ne izgulj.

Megbuktál egyszer, az utolsó pillanatban, na és?

Van második lehetőség, sőt harmdik. Át fogsz menni.


De ha most nem sikerül lehet utolsó pillanatban is érdemes lenne oktatót váltani. Persze ez plusz pénz, de az még több pénz lenne, ha ilyen miatt 4x kell vizsgáznod.

2021. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy könnyű mondani (pláne, hogy én is ilyen izgulós vagyok), de próbáld meg kizárni a stresszt. Próbáld meg magad meggyőzni, hogy ez csak egy szimpla rutin kör lesz, amin ugyanúgy figyelemmel vezetsz, mint rendes órán. Nekem ez segített, hátha nálad is beválik majd.

Ne ostorozd magad, amiért nem lett meg elsőre! Manapság már tényleg elég ritka, hogy valaki azonnal átmenjen..

Ha pedig mégsem sikerülne, szerintem is érdemes lenne oktatót váltani. Ez plusz idő (kocsi megszokás, új oktató felméri milyen szinten vagy) és pénz lesz, de inkább így menjen el (szerintem), mintsem vizsgára, mert ugye akkor pluszba még vizsgaalkalom is fogy, és még kudarcélmény is gyarapszik.


Sok sikert a vizsgához! Hidd el, menni fog majd :)

2021. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta az oktatóm, hogy múltkor vizsgázott nála egy csaj, és amúgy hibázott azért elég sokat, de annyira halál nyugodt volt és sugárzott róla a zen, hogy smán átengedte a VB és meg is dicsérte, mert üdítő volt ez a nyugodtság xD
2021. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ma voltam vezetni egyet még így vizsga előtt, egyszer hibáztam csak egy nagyobbat de tudom hogy ennyi is elég. Én amúgy úgy érzem jól megy a vezetés. Csak higy ilyeneket mond elbizonytalanit.
2021. jún. 27. 14:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Már 1x vizsgáztál, elég közel voltál a jogsihoz, akkor ne is hallgass az ilyen szövegre.


Sok sikert, tuti meg lesz.

2021. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Átmentem, most úgy örülök!
2021. jún. 28. 09:55
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, örülök, hogy meglett! 😊😁
2021. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok 🎉🎊
2021. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Én már ötször voltam, képtelen vagyok átmenni, pedig szerintem már közel 100 órát vettem. Oktató azt mondja ő már nem akar pénzt elfogadni, mert mindent megtanított, és tökéletesen vezetek vele. De amikor egy biztos ül mögöttem, és tudom, hogy nem hibázhatok 50 percen keresztül, akkor képtelen vagyok normálisan vezetni. Jöhet a PAV
2021. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy nehéz engem is ez stresszelt elégé. De egyszer csak sikerül, nem szabad sose feladni. Egyik barátom 110órát vezetett és átment PÁV után. Szóval egyszer majd sikerül.
2021. jún. 29. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!