Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A kérdésem azokhoz szólna,...

A kérdésem azokhoz szólna, akik a felsőoktatási szakképzésben szerzett oklevélből számítják a pontjaikat. Nektek a felvin már láthatóak a pontszámok?

Figyelt kérdés

Idén végeztem a Debreceni Egyetemen gazdálkodási és menedzsment felsőoktatási szakképzés szakon. Szeretnék ugyanezen szak alapképzésén tanulni szintén Debrecenben. A pontszámítás számomra úgy lenne a legkedvezőbb, hogyha az az oklevélből történne, ezért már feltöltöttem a dokumentumok közé az oklevelet és az oklevélmellékletet is (amire kiderült semmi szükség nem volt), azonban a jelentkezések és pontszámok menüpontban még mindig nincs ott a pontszámom, a hiánypótlási határidő pedig július 8, nem sok idő van addig.

Szerintetek mi lehet a probléma? Kihez fordulhatnék ezzel kapcsolatban?


A válaszokat előre is köszönöm!



2021. jún. 28. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem hozzád lenne kérdésem, ne haragudj, hogy ide írok és a Te problémádra nem tudok válaszolni. Akár privátban is válaszolhatsz. Duplázassal, sima számítással hány pontod van? Hanyas lett az okleveled? Az hány pontot ér ? Mennyi a ponthatár ahova jelentkezel? Allamira vagy fizetősre mennél? Ehhez a ponthoz jön még bármi plusz? (Pl nyelvvizsga, emeltétt járó 50 pont stb?) egy év múlva hasonló helyzetben leszek, azért érdeklődnék. Esetleg tudnál az okleveled külsejéről fotót küldeni, hogy hogy néz ki? Kék fedeles vagy barna?
2021. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaaj és még az lemaradt, hogy kellett emeltezned vagy nem? Mert az én időmben még nem volt kötelező, gimi utan okj-n voltam es csak tavaly szeptemberben kezdtem a foszkot, es jovo szeptemberben mennek alapra. Szeretnem bebiztositani magam, ezert fogok jovore tenni egy emelt torit is, hogy duplazassal bekeruljek allamira (400 pont kb) de erdekelne, hogy kotelezo-e mindenkepp az emelt vagy a foszk kivaltja? Ugye azert emelteznek, hogyha nem sikerulne 5-re megcsinalnom a foszkot akkor nem tudom van-e eselyem, mert 4-esert a mi szakunkon es sulinkban csak 360 pontot adnak. Nem tudom akkor erre jön e meg nyelvvizsga ?
2021. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Írtam :)
2021. jún. 28. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!