Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Beiratkoztam egy szakközépisko...

Beiratkoztam egy szakközépiskolába, de most már rájöttem, hogy rosszul döntöttem, mert mégse szeretnék ezzel foglalkozni. Át lehet iratkozni nyáron, vagy a 9. évfolyam után lehet?

Figyelt kérdés
A másik kérdés pedig az lenne, hogy tud-e valaki Tolna/Somogy/Baranya megyékben olyan középiskolát, ahol lehet írónak tanulni?

2021. jún. 30. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Átiratkozni átlehet, csak figyelj, hogy ne egy a jelenleginél mérföldekkel jobba akarj. Ha más nem, teszel különbözetit.
2021. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen, az egyetlen baj, hogy ezen kívül nem jelöltünk meg más iskolát, mert akkor nem is volt más ötletünk. Még így is lehetséges átiratkozni?
2021. jún. 30. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden iskolában vannak nyáron ügyeleti napok. Ha kiválasztottad melyik iskola érdekel, akkor bemész és elfognak igazítani, hogy milyen lehetőségek vannak. Sőt, ha több iskola is érdekel első körben fel is hívhatod a titkárságot, hogy tudnak-e diákokat fogadni a következő tanévre.


Velem is történt anno hasonló, gond nélkül átvettek.

2021. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiszemelt suli igazgatójával kell a szüleidnek beszélni. Most még talán könnyebb, mert 9. után szinte biztosan kell különbözeti.
2021. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!