Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok a megváltozott...

Mit gondoltok a megváltozott szakképzési rendszerről?

Figyelt kérdés
A duális képzésben résztvevőket céloztam meg ezzel, akik most fognak 10.be menni, hogy vagytok ti a gyakorlati helyel? Én felhívtam 30kmes körzetben levő gyakorlati helyeket, 10ből 9 azt mondta nem indit, mert megváltozott a szakképzési rendszer...

#gyakorlati hely #duális képzés #Megváltozott szakrendszer
2021. júl. 6. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy undorító, és hálát adok az égnek, hogy nem ebben kellett tanulnom. Bár elég mazochista vagyok, mert szeptembertől megyek estin szakmát tanulni ebben az új rendszerben, és azt mondták már, hogy sok jóra ne számítsunk...
2021. júl. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan hogy van estin, de ott is kell ágazatit tenni ha mlg nem tettél (vasreszelgetés/fúrás), és most 10.pedig full szopás lesz a dolog, mert nincsen 1maszek sem aki tudna foglalkoztatni mert a minimálbér 60-100%át megkell adnia, mellette még temérdeknyi feltétel... Így maradnak a nagy cégek ahol lehet sepregetni pakolgatni, és a szakmát pedig megtanulja akinek hat anyja van...
2021. júl. 8. 00:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, tudom. Oktatóm mesélt erről tavaly nekünk, hála az égnek én idén vizsgáztam, és nekünk még nem volt ez. Majd most lesz az új szakmámban szívás. A cél az oktatás teljes szétbombázása volt, de hát ezt már megszokhattuk, hogy nem cél az, hogy ebben az országban tanult emberek legyenek. :)
2021. júl. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is estin szeretnék tanulni, ingyenesen.

Eleve csak 1 helyen undul csak Budapesten az adott képzés.

De azt se tudom hogy indul-e, iskola honlapján semmi aktuális infó. Pedig nem mindegy az órarend stb.

2021. júl. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát az előző évben, már az ösztöndíjjal is voltak problémák, mindenki azt mondta átlagalapján kapjuk, aztán mindenki egységesen kapott egész évbe... Akkor ebbe mi volt az ösztönzési díj...

Ugyan ez lesz most 10.be gyakorlaton,

ha egyáltalán lesz gyakorlati hely ahol foglalkoztatnak... Ahelyett hogy egy jó szakembernél/cégnél meglehetne tanulni 10/10 a szakmát, ahelyett most gyárba kell szopni majd

2021. júl. 8. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!