Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 27 évesen karrier váltás?

27 évesen karrier váltás?

Figyelt kérdés

most a bme-n vagyok végzős mérnökinformatikus hallgató, de úgy érzem hogy egyáltalán nem érdekel, helyette a fogorvosira mennék, de az 5 év, és leszek 33 mire elvégzem, és nem igazán lehet közben dolgozni, szóval 33 éves koromig szegény leszek mint a templom egere, mert a családom egyáltalán nem tudna támogatni.

ti mit tennétek a helyemben?


2021. júl. 7. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A tandíjat tudnád fizetni? Vagy a mostani szakon önköltségesen tanultál?


Szerintem soha nem késő váltani. Lehet 5 évig nem lesz sok pénzed de utána szerintem nem lesz gond a megélhetéssel. És szerintem nem mindegy, hogy az elkövetkező 30-40 évben azzal foglalkozol amivel tényleg szeretnél vagy sem

2021. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem probléma a tandíj, akkor vágj bele!

Igaza van az elsőnek. Ne azt nézd, hogy most 5 év, hanem azt, hogy az elkövetkezendő 30-40 évben mit is szeretnél igazából csinálni.

2021. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem tennem. En inkabb elvegeznek es fogaszati asszisztens kepzest a mernoki diploma utan es bedolgoznek egy fogorvosnak, kozben pedig elvwgeznem evek alatt a fogorvosit. Sok fogorvos kezdte a palyalyat asszisztenskent,akik maganban rugalmasan tudnak vallalni pacienseket idobeosztasban es kozben gyakorlo orvosoktil lesik el a szakmat.
2021. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogorvosra is mindig szükség lesz, szerintem vágj bele! ;)
2021. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Igy elmondhatnad magadrol h dolgozo ember is vagy es x eve vagy a stakmaban, mert asszisztenskent kezdted.
2021. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
10%
Szerintem eleged van a rengeteg információból, amivel nem tudsz mit kezdeni. Miért nem a saját szakterületedbe próbálsz még inkább belelátni? Gondolkozz el azon, hogy anno miért mérnökinformatikusnak és nem fogorvosnak mentél. Meg nem azért, de számításaim szerint ebbe se 18 évesen kezdtél bele, tehát ehhez is érned kellett. Az asszissztens tanfolyam nem rossz ötlet, csak jelzem, hogy az is kétéves, és asszisztensből amúgy is van elég.
2021. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme nincsen asszisztensnek tanulni, ha amúgy fogorvos akarna lenni.
2021. júl. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
nem lehet inkább az egészségügy tetszik? Egészségügyi menedzser?
2021. júl. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vágj bele, csináld azt, amit szeretnél!
2021. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!