Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van aki mostanában tanult...

Van aki mostanában tanult kisállat asszisztens szakmát?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy miből áll egy ilyen képzés és hogy mégéri-e beruházni rá?

Esetleg valakinek valami tananyag nincs hozzá?



2021. júl. 11. 18:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A tananyag engem is érdekelne.
2021. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kerestem tananyagot.de csak állatorvosi képzésit találtam
2021. júl. 12. 19:41
 3/20 anonim ***** válasza:
2-es az is érdekelne hol találtad?
2021. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Amugy az allatorvosi oldalan van orarendjuk hogy mit tanulnak. Tanterv is talan.
2021. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
4es igen van.de en azokat kerestem letölthető formában de nem taaltam cska az állatorvosit
2021. júl. 12. 22:56
 6/20 A kérdező kommentje:

[link]


En csak ezt találtam de ez nem az asszisztensi képzés ez sokkal magasabb szint

2021. júl. 12. 22:57
 7/20 anonim ***** válasza:

6-os amit anatómiát mutattál az leginkább gazdasági állatok anatómiája és gondolom van kisállat anatómia is de kb. a 70%-a gazdasági állatok anatómiája.


Bár én mondjuk középiskolába tanultam egy nagy vastag könyv volt igen részletes volt.


Én anno találtam órarendet az állatorvosi asszisztens képzésnek is de ugy latszik mar csak a kepzesben resztvevok nezhetik meg.


Kb. 3 honap es pentek, szombat, talan vasarnap vannak kepzesek de talan nem minden héten.


Ugy emlekszem mikor pár éve láttam.


[link]


Itt a tananyag egységeket tudod csekkolni.


Amugy van még egy képzés a murmuczok azt is csekkold.


Ott mondtak hogy volt aki kepzes utan kulfoldre ment orszarvukat menteni. Kisallat asszisztensi kepzes utan gondolom még egy képzést tanult. Nagy állat vagy egzotikus állat asszisztensi képzést nem láttam még de szerintem lenne igény rá. A kisállat asszisztensire is nagy az érdeklődés.

2021. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Csak péntek és szombat. Csekkoltam.
2021. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
* orrszarvúakat
2021. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolso.igen néztem a képzést szombatonkent van online es kb 300 ezer.csak az érdekel neh tobb helyen eleg az érettségi egy ilyen asszisztens allashoz ugy meg mar pénzkidobás lenne maga ez a képzés
2021. júl. 13. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!