Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 31 évesen jöttem rá, hogy...

31 évesen jöttem rá, hogy szeretnék fogorvos lenni. Szerintetek késő elkezdeni?

Figyelt kérdés
Néhány éve kezdődött, hogy rajongok a fogászatért, szabadidőmben rengeteg esettanulmányt olvasok, és fogászati oldalakat böngészek, mert eléggé érdekelnek a fogászati betegségek. Csak félek, hogy elég öreg lennék az egyetemen a többiekhez képest.
2021. júl. 16. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem fontos, hogy mások hány évesek. Az a fontos, hogy te azzal foglalkozz, ami téged érdekel! Nem mások életét éled, hanem a sajátodat. Én 37 évesen mentem egyetemre, körül se néztem, ki-hány éves. Ezt akarom tanulni, ezt tanulom (nem fogorvoslás, de ha az érdekelne, oda mentem volna). Ne tulajdoníts jelentőséget lényegtelen részleteknek!
2021. júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem késő, én mérnökinfóra megyek ennyi évesen. Hajrá!
2021. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

31 évesen még aranylag fiatal vagy.


Valaki 40 évesen megy egyetemre,azza sincs emmi baj.


Egyébként ha az érettségid megvan (mármit biológiaból ée kémiaból/fizikaból),akkor a felvételi időszakban azonnal mehetsz is.

2021. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Menj, sok sikert! Nem vagy öreg. Jó fogorvosból úgyis kevés van.
2021. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

Nem késő! Ez az 5 év ígyis-úgyis eltelik. Ha ezt szeretnéd akkor tanulj mert utána egész életedben bánni fogod, hogy nem tetted meg.

Sok sikert! :)

2021. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem késő.

Bármikor, bármilyen szakot el lehet kezdeni.

2021. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!