Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan iskola, amelyik...

Van olyan iskola, amelyik csinál gyorsított érettségit?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy megcsinálok 1 év alatt 2 gimnáziumi évet. Természetesen már rengeteget keresgéltem a neten de nem találtam semmi használhatót sajnos, csak pár ilyen hirdetést találtam és azok sem tűnnek túl hitelesnek. Valaki tud róla, hogy létezne olyan iskola Mo.-n aki a következő tanévben indít ilyet? És van esély arra, hogy találok ilyet vidéken? Előre is köszönöm szépen a válaszokat.

2021. júl. 17. 22:01
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, a kérdés zavarosan hangzik picit, talán így javítanám: Van olyan iskola, ahol lehetséges gyorsított módon lerakni az érettségit?*

És egyébként hozzátenném hogy természetesen tisztában vagyok vele hogy nappali tagozatos iskola nem igen csinál ilyet, most is estis vagyok.

2021. júl. 17. 22:03
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Az esti az alapból 2 év, míg a nappali min 4. Ha ezt veszed alapúl végülis 1 év alatt 2 évet végzel el.
2021. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az esti gimnázium alapból véletlen sem kettő év sehol sem, esti gimnáziumban is 1 gimnáziumi tanév 1 tanévnek az idejét veszi igénybe, a hagyományos tanítási rendszer szerint szeptembertől júniusig. Nem igazán tudom, hogy miről beszélsz.
2021. júl. 17. 22:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért pontozták ennyien fel a kettest? Valaki elárulja miről beszél? :D
2021. júl. 18. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert az esti iskola,ami felkészít az érettségire,2 évig tart.
2021. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek abban igaza van, hogy van olyan ami 3,4 év. Szerintem ami ilyen hosszú az olyan lehet, hogy heti 2 délután a tanítás.
2021. júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem is tudok olyanról, ami 2 éves, de akkor már valaki ide írhatná milyen iskolák is csinálnak kettő éves esti tagozatos gimnáziumot, mert ugyebár a kérdés is ez volt...
2021. júl. 18. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!