Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék tovább tanulni...

Szeretnék tovább tanulni államilag támogatott vagy (fizetős) okj-s képzésen.A szak a iroda asszisztens,titkár lenne de nem találok első sorba államilag támogatott képzést ,ajánlani oldalakat vagy iskolát?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt van egy ilyen , hogy lejjebb,hogy irodai titkár, 2 év érettségivel rendelkezőknek

[link]

Meg még asszem, itt is van

[link]

Ott van az a pdf, amit rögtön letölt, ott meg tudod nézni, benyomod a CTRL-t é az F-et egyszerre, és akkor le/fölnyílik egy ablak , abba beleírod, hogy titkár, és végigugrál a szövegben ott, ahol szerepel ez a szó, ha nyomogatod a nyilacskákat

2021. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Irodai szakmát már csak iskolarendszerbe tudsz tanulni, gazdasági szakközépiskolába (vagyis most már szakgimnáziumnak hívják)

Két irodai szakmát hagytak meg az új képzési rendszerbe

Pénzügyi-számviteli ügyintéző, és vállalkozási ügyviteli ügyintéző szakmák maradtak

2021. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem úgy volt, hogy átszervezik az OKJ-ket?

Milyen hülye szak ez már... simán betanított munka lenne

2021. júl. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen munkakörbe általában 8 általánossal és nyelvtudással felvesznek, még diákmunkásként is dolgoznak ilyen munkakörben sokan... Amúgy technikumban 2-3 éves képzések már az OKJ-k. A nive.hu-n nézz körül, ott fent van minden szakma és az iskolák, ahol képzik őket
2021. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De van ilyen variáció is, amit nem okj-nek hívnak, hanem felnőttképzésnek, az már általában barátságosabb, azok talán csak két évesek általában legtöbbje. Meg pl mindenhol fel van tüntetve, hogy mennyi időtartamos a képzés.
2021. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
(#5. vagyok, én még az #1. is vagyok)
2021. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, de azt is a technikumok alá vonták be. Nappalin járhat bárki 25 éves korig, után már csak estin járhat (felnőttképzés).
2021. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De ott van,hogy érettségi után két év, s ha van valakinek közgazdasági előképzettsége, akko csak 1, vagy nemtom, mennyit néztem. De tehát akinek kettő, annak azér' kettő; mer' átveszik amikkel ők nem foglalkoztak, gondolom, mert sima gimibe jártak. (: És akkor tehát ezeket nekik pótolni kell, de szóval szerintem ugyanúgy beiratkozhat. :):)
2021. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, ahogy az előttem szóló írja, ha van az adott szakmához előképzettséged, akkor akár 1 év is lehet.
2021. júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!