Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki természetgyógyász, hol,...

Aki természetgyógyász, hol, melyik tanfolyamot végeztétek el?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Biztos valami kuruzslás OKJ-s tanfolyam... Inkább ne csinálj ilyet, én letöltendővel büntetném a kuruzslást, nem csak ejnyebejnyével meg pénzbírsággal.
2021. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Kuruzslàs, mi? 17 éve vagyok allergiás, ekcémás meg ilyen fenék. Minden létező orvostól kapott gyógyszer, krém, fürdető és kence csődöt mondott. Végül egy természetes kenőcs használt. Azóta elszakadtam a gyógyszeripartól. Ha afta van a számban sem segít egy gyógyszeres fa szsàg sem, érdekes módon a sós víz/kamilla igen. Míg allergiagyógyszert szedtem addig volt szénanàthàm is, most évek óta nincs mióta letettem, és nem szedek semmit. Nem mondom azt, hogy a gyógyszert minden esetben ki kell zárni, volt hogy engem is ki kellett kezelni, hetekig gyógyszert ettem, mert elkaptam egy jó kis súlyosabb vírust, de azért alapesetben nem kell azokon élni...Nem véletlen mondták a régi orvosok is, mikor még nem volt mindenféle baromság ekcémára, hogy öblögetni kell kamillàval az adott testrészt.

A Xanax meg egyéb káros dolgok is csak egy dologra jók: Függőséget okozni, de ez sem a betegnek jó, hanem a gyógyszeriparnak. Helyette annyi minden van még, ami nyugtat. Tudom, mert elég stresszes ember vagyok, és én is használok termeszetes nyugtatókat mondjuk vizsga előtt.

Én inkább az ilyen beszűkült làtókörű barmokat büntetném letöltendővel.

2021. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

#2 Ez az bizonyítja, hogy fogalmad sincs mi az a természetgyógyászat :D


Az allergiádra pedig csak annyit: bizonyára sikerült véletlenül kizárnod az allergént a környezetedből, ugyanis allergia ellenes szerek nem okozhatnak allergiás- vagy allergia szerű tüneteket, lévén ezekkel a folyamatok kialakulását gátolják meg (sem steroidok, sem antihisztaminok). De csak cáfold meg a tudományt és a klinikai farmakológiai vizsgálatokat.

2021. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!