Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemre milyen füzeteket...

Egyetemre milyen füzeteket vegyek , vagy hogyan jegyzeteljek egyáltalán( gazdasági szak) ? Mennyire népszerű laptopon jegyzetelni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 24. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyat, amibe szeretsz irni. Laptopon lehet jegyzetelni, ha akarsz, de gazdasagin tuti, hogy lesznek matekos, szamolos orak, ahol grafikonokat, tablazatokat, matekos szimbolumokat kell irni, azokhoz biztos kell majd fuzet.
2021. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Matekos, számolós órákhoz kockás füzet. Többihez én az elején vittem füzetet, de tök felesleges. Előadáson akkor érdemes jegyzetelni, ha nem tölti fel a tanár az anyagot (bár most már mindenhol illene feltölteni), esetleg nincs tankönyv/jegyzet és mondjuk nagyon sokat magyaráz. Ilyenhez jó a laptop is, főleg ha már amúgy is online van az anyag nagy része.
2021. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyetemi éveim alatt olyan füzetet vettem mindig, ami a4-es, spirál (ez igazából teljesen mindegy), van egy perforáció a spirál után, hogy egyenesen lehessen "kitépni", és van rajta 4 lyuk, hogy utána lefűzhető legyen. Egyszerre egy ilyen füzetem volt, négyzetrácsos, mert olyanba szeretek írni. Aztán ha betelt, akkor szépen lefűzögettem tárgyanként.
2021. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En is ugy csinaltam, mint #3, 1 fuzetem volt, es targyankent kiteptem es osszegyujtittem oket. De en vonalasat hasznaltam mindenhez, mert kockasba utalok irni.
2021. júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2021. júl. 24. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!