Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Károli BTK-n kötelező lesz az...

Károli BTK-n kötelező lesz az oltás ősztől? Akinek nem oltással szerzett védettségije van, azt el se fogják fogadni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz kötelező.
2021. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Még csak az kéne..ilyet nem lehet megtenni
2021. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És olyat mondhatnak, hogy aki oda akar járni, annak kötelező, ha meg nem tetszik, nem kötelező odajárni?
2021. júl. 26. 13:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cubina ***** válasza:
55%

A legtöbb egyetemen már elvárják, hogy a hallgatók be legyenek oltva. Nem kötelező az oltás, de ha valaki nincs beoltva, csak 1 napnál nem régebbi negatív PCR teszt bemutatásával lehet jelen az előadásokon, amit saját költségén kell elvégeztetnie. A könyvtárat is csak így látogathatja. Gólyatáborban és kollégiumban csak védettségi kártyával lehet jelen lenni. Lányom most töltötte ki a gólyatáborba jelentkezési lapot, és világosan ott áll rajta, hogy csak védettségivel lehet táborozni. Még a kártya számát is meg kellett adni.

Szóval nem kötelező az oltás, de akinek nincs, annak ellehetetlenítik a helyzetét, megfosztják alapvető jogaitól és végül kénytelen beoltatni magát, ha nem akar 2 naponta saját pénzen PCR teszteket csináltatni.

2021. júl. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A gólyatábornak nincs köze az oktatáshoz. Az buli.

Órákon való részvételhez meg nem kérnek pcr-t, pláne nem minden másnap...

2021. júl. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Engem konkrétan az órákon való részvétel érdekel, gólyatábor, könyvtár, meg más egyetemi események nem érdekelnek (nem elsőéves leszek), kollégista se vagyok.
2021. júl. 30. 11:38
 8/8 Cubina ***** válasza:

Meg kell kérdezni magát a Károli Egyetemet, mert ez egyetemfüggő. Amint írtam is, hiába nem kötelező, számos helyen megkövetelik a védettségi kártyát, vagy ha nincs, akkor előadások előtti friss PCR teszt bemutatását, különben nem lehet részt venni az órákon.

Ezt az új szabályt több egyetemistától is hallottam már különböző egyetemekről.

2021. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!