Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meddig lehet OKJs képzésre...

Meddig lehet OKJs képzésre jelentkezni? +Okj mellett van idő dolgozni? (nappali képzés)

Figyelt kérdés

2021. júl. 27. 12:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Általában aug végéig lehet jelentkezni.

A nappali képzés az hétfőtől péntekig 8-15:00-ig tart, tehát mint egy rendes iskola. Amellett rendes munkát vállalni necces. De lehet pl diákmunkára menni.

2021. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Meglep, hogy azt írtad olyan, mint egy rendes iskola, mert amit néztem felnőtt nappali fotográfus képzést Budapesten, oda az volt írva, hogy elmélet péntek vagy szombat, gyakorlat pedig szerda-csütörtök.

2021. júl. 27. 13:38
 3/20 anonim ***** válasza:

Akkor az nem nappali képzés.

Tudod linkelni?

2021. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

[link]


Rámentem a felnőtt képzésekre, utána meg az ingyenes szakmai oktatás felnőtt képzésben.

És ott van a fotográfus.

2021. júl. 27. 14:01
 5/20 A kérdező kommentje:

Mondjuk oda van írva, hogy délután. De nem levelező.

Akkor mi a különbség aközött, hogy normális nappali, meg amikor délután van?

2021. júl. 27. 14:04
 6/20 anonim ***** válasza:

Ez felnőttképzés, nem nappali.


Hány éves vagy? Egyáltalán nappali képzésre akarnál menni?

2021. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

18 vagyok. Az idén érettségiztem.

Igazából nekem mindegy, csak ne levelező legyen.

Viszont megörültem ennek a ,,délutáni képzésnek", mert akkor tudnék mellette dolgozni.

2021. júl. 27. 14:16
 8/20 A kérdező kommentje:

Mi a különbség egyáltalán, hogy felnőtt vagy nappali e?

18 évesen mindkettőre van lehetőségem?

2021. júl. 27. 14:17
 9/20 anonim ***** válasza:

18 évesen mindkettőre lehet menni.

A nappali az ahogy írtam, rendes sulis beosztás, nappali jogviszonnyal, lehet diákmunkázni.


A felnőttképzést azt munka mellett szokták csinálni az emberek, nem jár tb (havi 8000 Ft-ot kell fizetni) nem lehet iskolaszövetkezetben dolgozni.


Neked kell eldönteni, hogy mit szeretnél.

2021. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Na rákerestem.


,,A felnőttképzésben a tanfolyamszervezők tekintettel vannak azokra, akik az érettségi után tanulható szakmák megszerzését munkavégzés mellett képzelik el."



Akkor ez nekem ideális, ha szeretnék mellette dolgozni. Tudásra ugyanannyit kapok, mint nappalin, nem? Akkor végülis csak idő szempontjából van különbség.

2021. júl. 27. 14:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!