Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépjármű mechatronikai szakra...

Gépjármű mechatronikai szakra mennyire szükséges a matek illetve fizika tudás?

Figyelt kérdés
Felnőttképzés keretein belül.
2021. júl. 29. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is idén fogom kezdeni felnőttoktatásban. Kicsit én is félek ettől a részétől, de elvileg megtanulható. Hol kezded? Melyik megyébe?
2021. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megyében*
2021. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szolnok megyében fogom, te?
2021. júl. 29. 23:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem leszünk osztálytársak. Én Borsod megyében kezdem. Már van egyébként három szakmám, azokat is megtanultam valahogy, úgy vagyok vele, hogy ha odateszem magam ez is menni fog remélhetőleg. Szerintem, ha szereted ezt a témát, meg becsülettel bejársz, figyelsz, tanulsz, akkor te is el fogod végezni sikeresen, jó eredménnyel. Kicsit bonyolultabb szakma, de szerintem tőlünk butàbbak is teljesítették már a követelményeket. Sok sikert!
2021. júl. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást neked is sok szerencsét kívánok!
2021. júl. 30. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!