Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mateking, ingyenes alternatíva?

Mateking, ingyenes alternatíva?

Figyelt kérdés
Integrálást kezdtem el tanulni és 2 videó ingyenes csak az oldalon, az azt követő részekért már fizetni kell. Érdekelne, milyen alternatívák vannak erre.
2021. júl. 31. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Mikor én tanultam náluk még nem voltak videók de a leírások nagyon jók voltak, szerintem megérheti megvenni a videókat
2021. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Thomas-féle kalkulus I-II. Megtalálható pdf-ben is, ha nem akarod megvenni.
2021. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy a legkorábbi időpont mikor pénzhez jutok (amit ilyenekre tudok költeni), november első hete, nekem viszont azelőtt kellene gyakorolni. Amint meglesz novemberben a kifizetésem, fizetnék akár a matekingnek is, de ez nem igy működik ugye.


A pdfeket megnezem, köszi!

2021. júl. 31. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha aktuális még , igen nem teljesen ingyenes, de 1 ingyenes regisztráció után további anyagok vannak ingyen,
2022. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!