Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van aki mentálhigiénés mesterk...

Van aki mentálhigiénés mesterképzésre vagy tervez odamenni?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel ez a képzés, tehát akinek van információja ezzel kapcsolatban ne tartsa magaban!
2021. aug. 1. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne! :) Te hova szándèkozol jelentkezni ès mikor?
2021. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából most megyek szocmunka alapszakra és utánna tervezek a Nyíregyházi egyetemre menni.
2021. aug. 1. 23:00
 3/8 anonim ***** válasza:
én hamarosan a szociálpedagógiával fogok végezni, és valószínű,ha ezt a képzést választom, akkor Veszprémbe megyek tovább.
2021. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mik a terveid a mesterképzés utánra ha szabad kérdeznem?
2021. aug. 2. 17:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Továbbtanulni nem hiszem, hogy fogok. Neked?
2021. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én most megyek mentálhigiénés mesterre, szeptemberben kezdek. Elsősorban úgy tudom, hogy leginkább a prevenció a feladata egy mentálhigiénés szakembernek és nem a különféle problémák kezelése. Ha gondolod, privátban elmesélhetem, nekem mik a terveim vele, illetve megmutathatom a modelltantervemet, ha érdekel. :)
2021. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Uhh utolsó nagyon köszönöm! Kíváncsi vagyok rá!
2021. aug. 3. 00:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Én elsősorban drogprevenciós szervezeteknél szeretnék majd elhelyezkedi,illetve börtönben és ezekhez nagy segítség egy mentálhigiénés diploma. :)
2021. aug. 3. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!