Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Átiratkozás esti tagozatra?

Átiratkozás esti tagozatra?

Figyelt kérdés
Gimnáziumban hogy működik az átiratkozás nappaliról estire ugyan abban az iskolában?

2021. aug. 6. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztosan jobb lesz neked az esti?

Az esti tagozatnak csak az lényege,hogy átrugdossanak az érettségin.


De minden esetre,miért akarsz ámenni estire?

2021. aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Úgy, hogy a nappali jogviszonyod megszünteted és beiratkozol esti munkarendű képzésre. Amikor a tanév kezdődik, neked az előírt napokon be "kell" menned a suliba és jelen lenni az órákon. Mivel estire dolgozó emberek járnak és a tanárok ezzel tisztában vannak, így nem fogják elvárni, hogy bejárj.

Ha jól tudom feleletek és dolgozatok estin nincsenek, ezek helyett osztályozó vizsgák vannak (félévi, év végi).


Az egészségügyi szolgáltatási járulékot neked kell fizetned.

Családi pótlék és egyéb járulékok nem járnak majd.

Szerintem a diákodat is újra kell majd csináltatnod. Ne érjen meglepetés, az esti és a nappali munkarendű diáki kedvezményei között eltérések lehetnek. Ezeknek olvass utána, mert lehet, hogy érint.


A jó eredmény estin és nappalin is szorgalom kérdése. Nem nagy valami az érettségi és annyi ingyenes anyag van az interneten, hogy jól felbírj készülni. Ha valamit nem értesz, akkor megkérdezed a tanárod.

Vagyis nem csak kettesekkel lehet átmenni. De a helyedben én nem mennék. Estire felnőttek mennek.

2021. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm a válaszodat.

2021. aug. 16. 10:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi,hogy majd beiratkozásnál is megtudják szüntetni a nappali jogviszonyomat ugye?
2021. aug. 16. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze,ha elmúlt 16 éves.


De utoljára elmondom,hogy az esti tagozat rohadtul nem fogja jobban megérni,mint a nappalis,hacska nincs erre valami nyomós ok.


Az estin csak átrugdosnak az

érettségin,azt csá.

Nem fognak veled többet foglalkozni.


Ott csak az a lényeg,hogy meglegyen a papírod.

Ha esetlegesen szeretnél tovabbtanuni egyetemen vagy fősulin,akkor nagyon nem ajánlom az estit.

2021. aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen,elmúltam.

Köszi a segítséget!

2021. aug. 16. 17:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!