Sheila kérdése:

Fodrász vagy kozmetikus képzés a jobb?

Figyelt kérdés

10 év fotózás után váltson gondolkodom. Az egyik női szakmát szeretném tanulni, de nehezen tudok dönteni.

Egyik se olyan szerelem hivatás, mint a fotó volt...

A fodrásznál félek a sok álló munkától a kozmetikánál meg undorodom a pattanásoktól. De mégis a kettő közül szeretnék választani!



2021. aug. 16. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Ha ilyen a hozzálállásod, akkor fodrász. Ott csak a haját tudod elcseszni, de az vissza tud nőni, a kozmetikusnál meg korház is lehet a vége, ha valait elcseszel.
2021. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikusként a szőrtelenítés is zavar? Mert ha nem, azt pl csinálhatod, bár nem sokkal kényelmesebb munka, mint a fodrász.

#1, valamilyen szinten igazad van, de a visszanövés sem 1 hónap általában, szóval igencsak hamar híre menne a béna fodrásznak, aki egy hajat nem tud rendesen levágni, nemhogy pl esküvői frizurát csinálni.

2021. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

,, női szakma", ez annyira felbosszant ez a szó. Ha neked egyiksem tetszik, akkor tanuld azt ami igen, mindegy hogy "női/férfi szakma".

Én is nő vagyok, és egyiksem lennék.

2021. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Maradj a fotózásnál. Ha egyik sem szerelem munka akkor nem fogod élvezni. Vagy gondolkodj másban.
2021. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én például férfiként tanító vagyok. Sose érdekelt, ha valaki ezért megszólt, hogy milyen feminin pálya. Maradj a fotózásnál.
2022. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!