Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esti tagozaton szeretnék újra...

Esti tagozaton szeretnék újra érettségizni 3 műszak mellett. Sikerülhet?

Figyelt kérdés

Egy tantárgyból nincs meg az érettségim. Matematika.

Nem tudom meg tudnám-e szerezni hisz sokat felejtettem már..

Ezt az oldalt néztem. Pont van a városomban: [link]

Heti két nap lesz majd délután 3 vagy 4 órakor. Mondjuk ilyenkor délelőttös lennék, ezzel nincs gond csak attól félek nem fog menni..

Hogy fáradt leszek még tanulni is munka után.. Na meg nem tudom meddig tartana..

Akik hasonlóan munka mellett szerezték meg az érettségit, mik a tapasztalaitok?

Mennyire volt nehéz és milyen volt ez az egész?

Köszönök minden választ.



2021. aug. 18. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Megcsinálható, nyugi. Mindenképpen vágj bele! Sok sikert!
2021. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Egy tantárgyból nincs meg az érettségim. Matematika."

Akkor miért akarsz estire menni?

Menj el egy magántanárhoz aki felkészít a középfokú matek érettségire.(én a májusi érettségit ajánlanám.)

2021. aug. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia úgy van ahogy a 2. írja. Csak ilyenkor a megyei központi okmányirodába kell jelentkezni az érettségi vizsgára és ők hivatalból kiválasztanak egy iskolát neked ahol majd vizsgázol. Ha te mész valamelyik iskolába ilyen miatt akkor csak lehúznak és elküldenek a picsába. Tapasztalat. Nekem az idegen nyelv nem volt meg.
2021. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!