Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van bármiféle levelezői...

Van bármiféle levelezői iskola diákoknak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy holnap megyek pótvizsgázni töriből, és félek hogy nem fogok átmenni. Ahova járok iskolába, ott a bukás egyenlő a kirúgással is. És azon elmélkedtem, hogy van-e olyan levelezői iskola, ahova én 17 évesen be tudnék iratkozni? Mert amiket néztem jóformán csak felnőtteknek van. Válaszokat előre is köszönöm.

2021. aug. 23. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Pótvizsgán, ha egy kicsit is látják az emberen az akarást, próbálkozást, tanulást, átengednek.

Ha eddig bsztál tanulni rá, akkor viszont felesleges a "levelező", ott sem fogod jobban összetörni magad.


Egyébként nem levelező van, hanem jellemzően esti suli, vagy rendes nappali rendszerű képzés.

16 elmúltál, nem vagy tanköteles, így elvileg mehetsz ilyenre.

2021. aug. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából az a helyzet, hogy én tanultam nem is keveset, csak a törivel úgy vagyok hogy azt nem tudom megtanulni, legfeljebb bemagolni másnapra azt is nehezen. Minden más tárgyból megvan minimum a hármas csak a törivel szenvedek kb ötödikes korom óta. De azért köszi a választ.
2021. aug. 23. 10:10
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, és még valami amire nem találtam választ. Az esti sulinál van olyan lehetőség hogy online legyen? Mert minden ilyen iskola nagyon messze van tőlem.
2021. aug. 23. 10:12
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha online oktatás van, az esti is az. Ha nincs, akkor az is jelenléti, mint minden más.


Tanulj! Holnapig még van idő.

2021. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. Tanulok, megteszek mindent.
2021. aug. 23. 10:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már kerestem volna egy egyetemistát vagy egy tanárt,aki foglalkozna velem. Egy-egy korszakból csak a lényeget tanuld meg,vannak olyan könyvek, amik segítenek ebben, könyvesboltban biztos tudnak ajánlani.
2021. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!