Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek megéri jó töndés...

Szerintetek megéri jó töndés ide menni továbtanulni?

Figyelt kérdés

Most leszek nyolcadikos és nincs ötletem merre mennyek továbbtanulni.


A családban sokan azt mondták hogy mehetnék kecskemétre a merci mérnöki részére mert szerintük van érzékem hozzá.


Mennyire nehéz kitanulni és utána milyen a fizetés



2021. aug. 23. 20:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és milyen nehéz bejutni?
2021. aug. 23. 20:52
 2/7 anonim ***** válasza:

Németül tanultál?

"Kecskeméten azokat a diákokat várjuk, akik már meglévő német tudásukat szeretnék tökéletesíteni, hogy tanulmányaikat a Mercedes-Benz Iskola gimnáziumában német nyelven, német tantervek szerint folytathassák."

2021. aug. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez már bukta mert nem tanultam németet
2021. aug. 24. 09:58
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 ezt hol ovastat mert én nem találtam 2021 es dolgokoat csak 2011 és 12 es szöveget
2021. aug. 24. 10:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon:

[link]

Kikkantintod a "A rendkívüli felvételi eljárásban meghirdetett férőhely" utáni pipát, és beírod a városhoz Kecskemét, majd keresés. Elsőként listázza: "027939 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja, Baja" Alatta rákattintasz és megnyitod a Beisk tájékoztató 2021_22.doc-ot. (MNÁMK Mercedes-Benz Német Általános Iskola és Gimnázium, Kecskeméti Telephelye, Kecskemét feletti link) Na ott olvastam. Nincs közvetlen link, azért ilyen bonyolultan írtam le.

2021. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem olvastam olyat de mindegy
2021. aug. 24. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Ide is le van írva a lényeg, csak más szavakkal:

[link]

2021. aug. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!