Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes felvenni testnevel...

Mit érdemes felvenni testnevelésnek? (BME-GTK)

Figyelt kérdés

Szerintetek mi a legjobb lehetőség testnevelés szempontjából a BME-n? Olyanokra gondolok, hogy pl. a csapatsportok mennyire vannak komolyan véve illetve mennyire nézek le ha nem vagy benne profi? Illetve, hogy a fizetős lehetőségek mennyire jók a tbbihez képest?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2021. aug. 24. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kondit + boxot próbáltam.


A box picit unalmas volt és kell majd szerezned kesztyűt hozzá.


A kondi nagyon tetszett, mert amúgy is heti 4-5x jártam konditerembe és így lényegében egy edzést letoltam tesi közben.


Amúgy a kodnit mások azért is szeretik mert megúszós és lehet a barátaiddal beszélgetni. Van aki konkrétan semmit sem csinál csak beszélget és 10 percenként meg fog egy súlyt.

2021. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kondi nagyon laza, aerobik kemenyebb, mint hinned. Falmaszast sokan szeretik, tudom ajanlani.
2021. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :D
2021. aug. 30. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a focit vettem fel és nagyon imádtam. Annyi volt, hogy odamész, átöltözöl, névsor olvasás majd aztán mondja, hogy egy kis nyújtás majd 3 kör futás, aztán focizás 😀. Amikor én voltam, olyanok voltak akik egy minimális szinten tudnak focizni, nem vettük azért annyira komolyan. Én nem ajánlom a reggeli tesiket felvenni (nem fogsz csak a tesi miatt felkelni).
2021. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg nagyon sokat segítettetek a döntésben 😊
2021. aug. 30. 21:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!