Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az Nke-n végzett félévek...

Az Nke-n végzett félévek tényleg nem számítanak bele az allamilag támogatott félévekbe?

Figyelt kérdés
El szeretném kezdeni az államtudományi osztatlan képzést de már nincsenek állami féléveim.
2021. aug. 25. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
De beleszámítanak.
2021. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem számít bele, mivel az NKE ÁNTK-n közszolgálati ösztöndíj van, amely nem egyenlő az állami ösztöndíjjal.
2021. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyszerű hír :) köszönöm szépen!
2021. aug. 25. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Lazán kapcsolódik: ahol most alapítványi fenntartást vezetnek be és alapítványi ösztöndíjjal indulnak képzések (pl. Corvinus), azok sem egyenlőek az állami ösztöndíjjal. Szóval tanulni szerencsére egyre több lehetősés van.


Ugyanakkor az államtudományi szakról finoman szólva sem vagyok meggyőződve, hogy megéri a fáradozást, célszerűbb lehet inkább egy mesterképzésre beiratkozni az NKE-n.

2021. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Közigben dolgozok azért gondoltam rá hogy jó döntés lenne, a feljebbjutás végett.
2021. aug. 25. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Értem, de nem látom be, hogy ez a szak mihez segíthetne hozzá jobban, mint egy két éves mesterképzés...csak azért nem lesz jobb előmeneteled vele, mert egy osztatlan képzésről van szó, de persze lehet, hogy nincs igazam.
2021. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mesterképzésem már van, Kriminológiát végezzem de nem ért tul sokat.
2021. aug. 25. 23:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!