Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óvodapedagógusnak megéri az...

Óvodapedagógusnak megéri az alábbiak szerint menni?

Figyelt kérdés

Szóval még egy félévem van a szociálpedagógia alapképzésből, addíg viszont nem kapok az idősek otthonába diplomás bért, viszont utána támogatnák anyagilag is, ha mentálhigiénés mesterképzésre mennék.

Viszont a mentálnál kicsit jobban érdekelne az óvodapedagógus alapképzés, viszont majd csak jövő szeptemberbe tudok arra jelentkezni, mivel emelteznem kell... Szóval ha találok olyan helyet, ahol támogatnák az óvodapedagógus képzés díját , akkor sem osztanának be szerintem óvónőnek, főleg , mivel van pedagógiai asszisztensi végzettségem, szóval szerintem 3 évig, míg elvégzem a képzést, középfokú bért kapnék. Viszont előny, hogy támogatnák az alapképzést,utána meg ha továbbra is támogatnának neveléstudományi mesterre mennék tovább.

Szóval ti hogy döntenétek?

Fontos, hogy támogassák a képzéseket, mivel albérletben lakom és spórolnom kell...



2021. aug. 25. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Egyik szak sem éri meg sajnos.
2021. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ha van egy alapdiplomád, akkor azzal felvételizel utána, ergo nem kell emelt szintű érettségi.
2021. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy amiben szerepel a pedagógia szó, nem éri meg :D
2021. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a mester képzésnél így van, de ha az alapra jelentkznék oda már kellene szerintem...

Viszont rengeteg óvodapedagógus állást hirdetnek manapság, szóval elhelyezkedéssel nem lenne problémám úgy gondolom.

2021. aug. 25. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak nézd meg, mit üzent nekünk Novák Katalin ma este az RTL híradóban.
2021. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Az elsőnek anyagi értelemben sajnos igaza van, de lebeszélni nem szeretnélek. Mennyire valószínűsíthető, hogy olyan helyet is találnál, ahol az óvodapedagógus képzésed is támogatnák? Ha nem nagyon, akkor ez eldőlt. Ha találsz, akkor választhatod azt is, hiszen jobban érdekel...komoly anyagi tétje sajnos nincs a dolognak.


Egy gyakorlati tanács: leginkább azt csinálnám a helyedben, amit a hasonló végzettségű hölgy ismerőseim zöme is. Keresnék magamnak egy párt a helyedben, választanék mondjuk egyet a sok párkapcsolat nélkül tengődő mérnökből, akivel élhetsz boldogan, dolgozhatsz a több megbecsülésre érdemes szakmádban, és azt tanulsz mellette, amit csak akarsz. Akár elvégezheted mindkét képzést is.

2021. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5, mit üzent? Nem néztem ma a híradót.
2021. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy így úgy, tényleg rossz a fizetés, de nem időszerű a béremelés kérdése.


Köszönjük ❤


Nem lényeg, hogy pl. ovpedek bérét is ki kell egészíteni, hogy elérje a bérminimumot... agyrém.

2021. aug. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!