Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológiához milyen szak...

Pszichológiához milyen szak "illene" (más területről)?

Figyelt kérdés

Olvastam itt válaszokat, és többen írták, hogy pl. a szociológia és a marketing előnyös páros lehet munkavállásnál. Most vagyok végzős gimiben, ahogy nézegettem a szakokat, a pszichológia jobban tetszik, lehet azt teszem első helyre majd.

De nem ez a lényeg :) Milyen szakot érdemes majd a pszicho BA után elvégezni (ami nem pszicho MA)?


2021. aug. 30. 03:21
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Miert akarsz mast vegezni? Mi a celod/elgondolasod? Ez fontos info
2021. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Például ha otthon vagy programozásban és érdekel majd a kognitív szakirány, akkor a számítógépes és kognitív idegtudománnyal jó párosítás lehet.


Elfogadják még vezetés és szervezésen (nem mindegyik egyetem, nekem ELTE elfogadta, de végül nem oda mentem), HR-es leeht vele így nagy eséllyel. Szintén elfogadják emberi erőforrás tanácsadó képzésen, azzal is HR. Van még a kriminológia mesterképzés, arról nem tudok nyilatkozni, hogy ők mit is csinálnak tulajdonképpen. Szerintem bizonyos kreditek teljesítésével lehet menni egészségügyi menedzser, kommunikáció-és médiatudomány, marketing mesterképzésekre is. Ha tudsz több nyelven, akkor a fordító-tolmács is szóba jöhet.

2021. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!