Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A felső oktatásban mit jelente...

A felső oktatásban mit jelentenek ezek a rövidítések? A-N-K; F-N-K; A-L-K; F-L-K; M-L-K;

Figyelt kérdés

Lécci segítsetek, hogy hogyan tovább, és el kell döntenem, idén el kell döntenem,hogy hogyan tovább, és nem mindegy, hogy államilag finanszírozott vagy sem.

Köszi!


2010. aug. 30. 15:57
 1/3 anonim válasza:
75%
szia! a-n-k=alap,nappali tagozatos,költség térítéses,a másiknál is ugyan ez,de az F-et nem tudom,a-l-k=alap,levelezős és költségtérítéses,az m-l-k is ugyanez,csak az mesterképzés,legalábbis én így tudom,idén felvételiztem,és fel is vettek:D
2010. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ötezer ilyen kérdés volt már. Ráadásul felvin is tuti, hogy le van írva. Meg a tájékoztató könyvben is.


De tessék, itt van még egyszer:

Első oszlop:

- F: felsőfokú szakképzés

- A:alapképzés

- M:mesterképzés

- O:osztatlan képzés

Második oszlop:

- N:nappali

- L:levelező

Harmadik oszlop:

- A:államilag finanszírozott

- K: költségtérítéses

2010. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A második oszlopban: E esti tagozatot jelez.
2010. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!