Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » "OKJ" 2021. Mit jelent, hogy...

"OKJ" 2021. Mit jelent, hogy a képesítő bizonyítvány, államilag elismert, önálló végzettségi szintet nem biztosító szakképesítést tanúsít?

Figyelt kérdés

#OKJ #szakképesítés #képesítő vizsga #képesítő bizonyítvány
2021. szept. 1. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Okj=szakmai bizonyítvány
2021. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt hogy csak kapsz egy igazolást, amit kb én is kiállíthatok, hogy elvégeztél egy képzést. Nyilván ha egy komolyabb cég állítja ki, ami tanfolyamok szervezéséfel foglalkozik az talán még ér is valamit.

OKJ megszűnt, szakmajegyzék van mostmár. Ott vizsgabizottság előtt kell vizsgáznod és államilag elismert szákképesítés, FEOR számokkal, stb.

2021. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt valaki értelmesen elmagyarázhatná mert én se értem. A 2 es válaszoló gyakorlatilag azt mondja hogy hiába taulok évekig drága szakmát az nem ér semmit ? Mivel mindegyikhez ez a szöveg van oda írva!
2022. dec. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!