Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óbudai egyetemre kell emelt...

Óbudai egyetemre kell emelt matek érettségi?

Figyelt kérdés

NIK mérnökinformatikus szak


Leginkább a felvételivel kapcsolatos pontszámítás miatt érdekel. Informatikából biztosan fogok emeltezni.

Az a kérdés, hogy akkor járok jobban ha csinálok egy matek emeltet vagy ha egy emelt angolt a többletpont miatt és egy középszintű matekot, amit valószínűleg magasabb százalékra meg tudok írni?



2021. szept. 1. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én a NIK-re járok. Ha teheted, akkor akkor az emelt infó mellé tegyél le egy emelt matekot is. Egyrészt több pontod lesz, másrészt egy kicsivel könnyebb lesz az első féléves matek.
2021. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Abban nem vagyok biztos, hogy az angolt elfogadják. Nem felvételi tárgy. Nekem is leszarták a bioszt (abból emelteztem xd) , anélkül lett meg a pontom.
2021. szept. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Angol érettségi helyett tegyél le egy középszintű nyelvvizsgát. Az be is tudod beszámíttatni többletpontként.

NIKen igen, inkább a matekot húzd meg ha tudod. Viszont nem vészes a követelmény, a diákok kapnak egy féléves mateking hozzáférést pluszba.

Javaslom hogy most is fizess rá elő mert tényleg jó és olcsó. 6 hónap hozzáférés olyan 2-4 ezer forint úgy emlékszem.

2021. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tok felesleges ketto tantargybol emeltezni, akkor emeltezz kettobol ha eloiras (mint az orvosira a biosz es fizika/kemia). Ha matek faktos vagy menj el szerintem kozepre, egy kozel hibatlant faktosketn szerintem ossze lehet hozni, inkabb egy 95pontos kozep mint egy 70valahanyas emelt.

Szerintem az emelt info konnyebb mint az emelet matek, de ezt rad bizom.

Mellesleg nem kellenek olyan hu de magas pontok az obudai egyetemre szerintem..

2021. szept. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!