Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valakinek valamilyen tapasztal...

Valakinek valamilyen tapasztalata van ezekről a sulikról?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.osztályos és semmi ötletem hogy hova menjek tovább tanulni.A környéken ami közel van az Apáczai Csere János technikum, Illyés Gyula Gimnázium,és az ipari.Valakinek valamilyen tapasztalata van ezekről a sulikról vagy tudd ajánlani másik sulit?

2021. szept. 3. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Illyésbe jártam. Hasznos volt, szerettem, voltak nemszeretem tanárok, de ők már nyugdíjba mentek, szóval neked már bátran ajánlom ;)


Az Apáczai is nagyon jó, onnan is lehet akárhová továbbtanulni, ha szeretnél, de szerintem az iparit ne erőltesd. Se a híre, se a színvonala nem vezet sehova.

2021. szept. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2021. szept. 3. 19:17
 3/4 anonim válasza:
100%
Az Apáczainak sincs már akkora színvonala mint pár évvel ez előtt. Majdnem egy szinten van az iparival.
2021. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azt nem tudja valaki,hogy hívják a Lidl-ben dolgozó szőke kèk szemű kissè,telg,de nagyon formás, általában farmerben lévő csajt?
2021. dec. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!