Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mester diplománál is kell...

Mester diplománál is kell szakdolgozatot írni?

Figyelt kérdés

Alapképzést szakdolgozattal ""zárjuk"", ha megkezdtek után egy ráépülő mesterképzést (2 éves), az is szakdolgozattal lesz lezárva?


pl Ebből a szempontból érdemesebb egy osztatlan képzést választani?


2021. szept. 5. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Diplomamunkát fogsz írni


Mondjuk, ha gondot okoz kettő 40-60 oldalas iromány összehozása 4-5 év alatt, akkor nem biztos, hogy jó választás az egyetem.

2021. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rosszindulat meg van látom, de köszi. Személyesen hülyeségnek tartanám 2 év után írni még egyet, de mindegy.
2021. szept. 5. 12:29
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

2 féléves szakmérnökin is írtunk, mi ebben a hülyeség?


De ha gondolod, 2 hét alatt írok neked egyet, témától függően 200-500k között szoktam vállalni és számlát is adok róla

2021. szept. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell írni, igen, kvázi így adsz számot arról, hogy összefüggéseiben fel tudod használni a tanultakat.
2021. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
3-as, nekem is írsz egyet? Vagy csak egy részét? Megoldható lenne? Komolyan kérdezem!
2021. szept. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
#5, attól függ miről, írj rám privátban!
2021. szept. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!