Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki megkapta már a szabad...

Valaki megkapta már a szabad felhasználású diákhitelt ebben a félévben? Igaz az, hogy most előbb utalnak már, és nem október 15-én?

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 20:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
13%
Október 15-nél előbb senki nem fogja megkapni és én semmi ilyesmiről nem hallottam.
2021. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Írtam nekik emailt még pénteken, ma kaptam választ: "A FIR rendszerben megtörténtek a lekérdezések, így a holnapi napon várható a folyósítás.


Amennyiben további kérdése merül fel, kérjük, használja az info@diakhitel.hu e-mail címet, vagy hívja a +36 1 999 99 44-es ügyfélszolgálati telefonszámot! Telefonos menürendszerünkben az 1-0-s illetve 2-0-s gombok megnyomása után kérheti ügyintézőnk kapcsolását."

2021. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

1) márciusban változott a rendszerük, ezért kérdeztem


2) megírod, ha tényleg megkapod? :)

2021. szept. 6. 22:03
 4/34 anonim ***** válasza:
Az email ellenére egyébként majd akkor leszek biztos a holnapi utalásban, ha megkapom az SMS-t :D
2021. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Persze, szépeket tudnak írni, csak tényleg úgy is legyen. :)
2021. szept. 6. 22:08
 6/34 anonim ***** válasza:
Mondjuk a diákhitel direktem meghalt most estére, ezt jelnek veszem :D Jobb lenne a szeptemberi utalás tényleg, mert a tanévkezdés szerintem mindig nagy kiadás...
2021. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek, remelem tartják magukat ahhoz, ami az aszfben is van. :)
2021. szept. 6. 22:34
 8/34 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert nekem meg azt válaszolták, nem utalnak, mert az iratkozási nyilatkozat minden következmény nélkül visszavonható egy hónapig, és azt megvárják.
2021. szept. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
Bírom amúgy, hogy ahány ember annyi válasz:D
2021. szept. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Nem jött még az utalás egyébként, máskor hajnal 3-kor már láttam hogy a számlán a pénz. Megvárom a 8-9 órát, ki tudja, lehet most későbbre van ütemezve a csoportos utalás. Ha jön szólok, ha nem, akkor lesz egy elég kellemetlen telefonhívásom velük. És nem azért, mert később utalnak, hanem azért, mert benyalatták velem, hogy ma megkapom. :)
2021. szept. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!