Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki elvégzi a zeneszerző...

Aki elvégzi a zeneszerző zongora szakot, annak milyen lehetőségei vannak az egyetem elvégzése után?

Figyelt kérdés

2021. szept. 7. 21:18
 1/1 Sajtadó ***** válasza:
100%
Nem vagyok otthon ebben az “üzletágban” egyáltalán, ezért laikusként osztom meg gondolataimat. Ismerek zeneszerzőket, akik különböző produkcióknak dolgoznak (filmstúdióknak, reklámfilm-ügynökségeknek, számítógépes játékstúdióknak stb.), nyilván taníthatsz is zongorát (nem tudom amúgy tanárképes szak-e, tehát taníthatsz-e iskolában vele). Nagyobb templomokban lehetsz kántor. Dolgozhatsz színházaknak, szerezhetsz musicalt. És dolgozhatsz intézményeknek is (koncerttermeknek stb.) mint művészeti vezető stb. És mindezeken felül semmi sem akadályoz meg, hogy felvegyél mellé például egy gazdasági szakot, amivel akkor is el tudsz helyezkedni, ha zenészként nem sikerül.
2021. szept. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!