Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mire mennyek tovább?

Szerintetek mire mennyek tovább?

Figyelt kérdés
Az egészségügyihez kapcsolódó szakok érdekelnek már nagyon sokszor megneztem az egyemeket ,de nem tudom mire mennyek. Az a baj,hogy én kémia emeltet nem szeretnék tenni mivel a kémiàt nem nagyon szeretem és igen ez a baj,hogy majdnem mindenhova kell a kémia egészségügyi szakoknàl. Gondolkodtam a radiológiàn vagy gyogyszeripar,ide gondolom kémia kell.. Szerbiai vagyok szóval itt kellene egyetemeket mondani,Magyarorszàgra egyelőre nem szeretnék menni utána majd meglátom. Jövőre végzek.

2021. szept. 9. 08:47
 1/10 anonim válasza:
80%
Nyelvtanfolyamra. Mennyek=menjek.
2021. szept. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Mindegy, csak jó nyelvtanoktatás legyen.
2021. szept. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ha véletlen rosszul irok valamit azonal ki kell oktatni? Rendes válaszokat kérek,kérlek..
2021. szept. 9. 12:07
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Menny pszichológiára! Oda nem kell kémia.
2021. szept. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De egészségügyi szakon szeretnék maradni. Most gyógyszerészetire jarok.
2021. szept. 9. 12:17
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Akkor tanulj kémiát!
2021. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam,hogy nem tanulok kémiát. Csak nem szeretnék kémia emeltet tenni az úgy lehetséges valamelyik szaknàl? Ami egészségügyis.
2021. szept. 9. 12:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy magyar oldalon, zömében magyarországiak által látogatott, magyarországi viszonyokat ismerő emberektől kérded, hogy Szerbiában lehetséges-e emelt kémia nélkül eü-ben továbbtanulni? Szerintem rossz helyen érdeklődsz.
2021. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerek egy szerb egyetemet sem. De miért írod, hogy most gyógyszerészetire jársz?
2021. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként minden egészségügyi szakon kell kémiát tanulni valamilyen szinten és formában, mert a kémia mindennek az építőköve, de ahol viszonylag kevésbé vannak előtérben a természettudományok, az a Népegészségügyi ellenőr.
2021. szept. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!