Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minõségi, jó bútorasztalos...

Minõségi, jó bútorasztalos képzés Budapesten?

Figyelt kérdés

Mindig is érdekelt a bútorasztalos munka,s most egyetem mellett elkezdenék egy ilyen képzést, de lehetõleg nem egy gyenge, rossz helyre akarok menni. Tud esetleg valaki jó helyet?

Emellett egyetlen egy apróságtól félek, lány vagyok, s igen vékonyka, mindenki azt mondja, így mem lehetek asztalos. Ez mennyire igaz? Nagyon nem bírnám fizikailag? Szerintem ezt a szintū kondit fel tudnám szedni, fõleg, hogy nem ez lenne a fõ állásom, egyetemi képzettség mellett csak izgalmasabb munkákat vállalnék be, mondjuk ismerõsöknek.



2021. szept. 9. 20:35
 1/2 supra01 ***** válasza:
61%

Szia!

Én kettőt tudok ajánlani:

[link]

[link]


Mind a kettő nagyon klassz suli!!!

Több lány ismerősöm is ezekben a sulikban végzett, szóval el ne rettentsen senki, ha ezt szeretnéd!

2021. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Kozma Lajosban a szakmai oktatás sajnos nagyon gyenge. Én a Kaeszt ajánlanám inkább.
2021. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!