Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezősök! Nektek milyen...

Levelezősök! Nektek milyen időközönként kell bejárni konzultációra? És mennyit tanultok a vizsgákra?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden szombaton kell bejárni és egy vizsgára kb 1 hét tanulás ajánlott.
2010. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most szeptembertől kezdem az egyetemet levelezőn, de nekem minden héten pénteken szombaton reggel 8-tól, este 8-ig kell bent lenni, talán 1-2 hét kivétellel a tanévben.

A vizsgákra én is kíváncsi leszek.

2010. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én már 5 éve végeztem, lehet, hogy azóta változtak a dolgok, de nekem havonta egyszer volt egy egész nap (szombaton reggeltől késő délutánig), de arra sem volt kötelező bejárni. A vizsgákra azért nem lehet kijelenteni, hogy ennyit vagy annyit kell tanulni... Volt olyan vizsgám, amire egy szót nem tanultam, mert elég volt egy négyesre, ami órán ragadt, és volt olyan, amire 2 hetet tanultam, és elkaszáltak elsőre (ez a pszichológia volt, 900 oldalas tankönyv, 250 oldalas fogalomtárral... + az esettanulmányok...)
2010. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!