Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan fogják utalni a diákhit...

Hogyan fogják utalni a diákhitelt?

Figyelt kérdés

Most szeptemberben ugye 7.-én kaptam a szabad felh. diákhitelt.

Ezentúl akkor minden hónapban 7.-én fognak utalni,vagy ez csak egyszeri alkalom volt és ez után újra 15.-én fognak?



2021. szept. 15. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy úgy utalják, mint a fizetéseket, hónap elején-közepén. Ha gyanúsan korai időpontban kapod néha, az lehet azért is, mert az utalási határidő hétvégére esik, és ilyenkor az ezt megelőző munkanapon kell elutalni pl. a fizetéseket is. Bár most megnéztem, és szept. 7 elvileg kedd volt. Bár akkor meg azt sem értem, hogy kaphattad meg, amikor eddig az vlt a szokás, hogy először októberben kapunk, de akkor visszamenőlegesen is az előző havival együtt? Vagy már változás volt?
2021. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert idén változott a szabályzatuk, sokaknak nem tetszett az otkóber 15.i utalás,mert akkor már kell albérletet fizetni,stb. Így igénylés és egyeztetés után egyből megkaphattad idén.
2021. szept. 15. 21:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom,hogy minden hónap így lesz e ezentúl
2021. szept. 15. 21:39
 4/4 anonim válasza:
En most kaptam meg a szeptemberit.. egy haviz utaltak. Mikor jon az oktoberi vajon?
2021. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!