Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Két hetet hiányoztam, kórházba...

Két hetet hiányoztam, kórházban voltam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Próbáltam írni másoknak, de vagy nem reagálnak, vagy nem tudnak segíteni, vagy más oktatónál vannak és "totál másképp tanulnak", oktatóknak egy másik rendszeren keresztül kellene írni de nekem oda hozzáférésem nincs. Pótolnom kéne azt a 2 hetet, de konkrétan rengeteg, a fejem majd szét robban konkrétan, ráadásul a legtöbb tárgynál nincs feltöltve semmi és még dolgozatokról is lemaradtam, amiket nem lehet pótolni az oktató elmondása szerint, ilyenkor mi van? Szinte sehova nem tudok belépni mert nincs hozzáférésem, nem voltam ott mikor regisztrálgattak mindenkit, vagy a franc tudja mi, még azt se tudom hol járhatnak akikkel egy kurzusokon vagyok. Nem érzem képesnek magam erre az egészre, nem tudom visszahozni ezt a 2 hét hiányzást, egyszerűen nincs semmi amibe kapaszkodni tudnék. Már arra is gondoltam hogy kiiratkozok és megpróbálom jövőre levelezőn, az időben talán jobb lenne, de jézus isten én ezt nem bírom így pótolni... Csak épp a kiiratkozást nem találom sehol, mint lehetőséget. Egyszerűen úgy érzem semmit nem tudok! Az elmúlt pár hónapban annyira nem jött össze semmi hogy már komolyan megfordult párszor a fejemben hogy elmegyek itthonról és megdöglök valahol az utcán, már elegem van ebből az egészből, aztán még ez a 2 hét hiányzás is jött a tetves betegségek miatt. Kezdem elveszteni az irányítást fejben.
2021. szept. 23. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Szerencsére a panaszkodás még mindig remekül megy. Első körben találd ki hogy és kitől szerezhetnél hozzáférést/regisztrálhatnál.
2021. szept. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Bemész az iskolába, megkeresed az oktatódat és előadód ezt neki.
2021. szept. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocs, azt elfelejtettem mondani hogy egyetemről van szó.


#2 nem tudom ezt megtenni, mert nincs velük óra ezeken a napokon így egy hetet várnom kéne, ami megintcsak plussz kihagyás. Emailt mondták hogy ne írjunk, mert enm nézik, hanem egy belső iskolai rendszeren keresztül tudunk írni, de oda meg hozzáférésem nincs.


#1 igen, ezt az elmúlt 3 napban próbálom kitalálni, a TO átirányított a kari akárkihez, ő azt mondta oktatónál érdeklődjek, adott elérhetőséget egyhez, neki írtam, azt válaszolta nem tud segíteni mert ez nem az ő dolga és megadta a TO számát. Ha érdemleges választ nem tudsz adni csak parasztkodni, inkább ne válaszolj.

2021. szept. 23. 09:36
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
De, be tudsz menni igy is. Megkeresed a szünetben az oktatót, vagy beslattyogsz a tanulmányi osztalyra
2021. szept. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
TO-t felhívod (még ma), előadod, hogy már írtál nekik a problémád miatt, de visszairányítottak hozzájuk, beteg voltál, sürgős segítségre van szükséged, nehogy végleg lemaradj! Nincs semmihez hozzáférésed stb. (2 hét még semmi, komoly szakon is pótolható) Ha nem segítenek, TO vezetője, ha ő sem, oktatási dékánhelyettes.
2021. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azaz, hozzá továbbítottak. Valami dékáni valakihez, nem emlékszem pontosan, de a dékán szó biztos benne volt.
2021. szept. 23. 10:00
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
miért van #4 lepontozva? ha az évfolyamtársak szarnak a fejedre akkor menj az oktatóhoz, mondd el neki hogy kórház miatt hiányoztál, kéred a tananyagot. kutya kötelessége odaadni
2021. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

"és még dolgozatokról is lemaradtam, amiket nem lehet pótolni az oktató elmondása szerint, ilyenkor mi van?"

ilyenkor az van hogy olyan nincs hogy nem lehet pótolni. önhibádon kívül hiányoztál, kötelességük időpontot biztosítani neked hogy pótolhasd. olvasd el a tvsz-t, és nyomd az orruk alá ha kötekednek

2021. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!