Egyetemen tanulok munka mellett. Megtudhatja valahonnan ezt a munkáltatóm, hogy más felé kacsingatok?

Figyelt kérdés
Kiderül ha nem mondom? Ha igen, honnan?
2021. szept. 24. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki fog derülni mindenképpen. Sok szabadságot elvisz a tanulás. Órák, gyakorlatok, vizsgák... Ahogy haladsz előre, egy idő után egyszerűen nem lesz elég. Szóval vagy szólsz, vagy táppénzcsaló leszel.


Én szóltam előre. Közölték, nem támogatnak semmiben (mert nem kell ez a végzettség- hahh, vajon miért ez csinálom?). Én meg nem az engedélyüket kértem, hanem a segítségüket.

Felén túl vagyok, most kezd nehéz lenni. Mondjuk nekem van család, gyerek, aki azért igényelné néha az anyját az iskolai szünetekben.

2021. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha estin vagy levelezőn vagy és megoldod szabival vagy fizetetlennel, akkor nem derül ki. De elég gáz, hogy egy munkáltatótól így kell takargatni a tanulást.
2021. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek!


Levelezőn csinálom. Ha a munkahelyemmel kapcsolatos szakot végeznék akkor nem takargatnám, titkolnám, hogy tanulok, de mivel a szakommal egyértelműen kiderülne, hogy utána szeretnék elmenni onnan, így nem lenne túl jó ha munkanélküli lennék.

Szabival oldom meg, vagy pedig ha az nem lehetséges, akkor kihagyom azt az órát.

2021. szept. 24. 13:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves #1-es hozzászóló, nem bánják hogy mégis jársz az iskolába? Elengednek szabadságra?
2021. szept. 24. 13:48
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

#1 vagyok. Én is levelezős.

Nem igazán érdekel a véleményük és szerencsére a szabadságomat én osztom be, amíg a munkám el van végezve. nem szoktam magyarázni, hogy mire kell a szabadság, csak hogy x napon nem leszek.

Most jön majd gyakorlat, ez több napot visz el, szóval szólnom kell. Szerintem nagyon jól tudja a főnököm, hogy ha nem enged el, megoldom máshogy.

Én is váltani akarok, teljesen egyértelmű a dolog.

Ha nagyon kötekednek, akkor legfeljebb előbb váltok. Igazából már most nézelődöm.

2021. szept. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Kitartást és sok sikert kívánok!
2021. szept. 24. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!