Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magasépítő technikusnak...

Magasépítő technikusnak megéri tanulni?

Figyelt kérdés

Maga az építőipar érdekel, ezért kérdezem mennyire éri meg elkezdeni tanulni ezt a szakmát? Már dolgoztam kicsit az építőiparban kétkezi munkát, így egy-két alapot tanultam. Apámnak van egy sikeres építőipari vállalkozása, ami nagy előnyt jelentene nekem.


Igyekeztem a témában olvasni, de annyira nem találtam sok információt, véleményt.


Érdekelne mennyire érné meg ebbe belevágni?



2021. okt. 6. 14:43
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én magasépítő technikusnak tanultam, és jelenleg saját vállalkozásom van. Kivitelezésben nagyon jól el lehet helyezkedni, azonban ha irodai munkát szeretnél, azzal kicsit gondban leszel, de az is megoldható. Ha építésznek tanultál eleve, akkor szerintem megéri. Kicsit jobban belelátsz a kivitelezésbe. A ház alapjától a fedéséig megismersz mindent.

Remélem tudtam segíteni. 😊

2021. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!