Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szükséges előzetes valamilyen...

Szükséges előzetes valamilyen képzés a NKE RTK-ra való felvételihez? Azaz egyszerű gimnázium elvégzése után felvételizhetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Felvi.hu-n úgy láttam hogy a sok felsorolt tárgy között van magyar, matek, töri. Tehát ha oda szeretnék jelentkezni akkor nekem elég ha mondjuk van egy középszintű töri és emelt matekom (vagy más párosításban egy emelt és egy közép) és egy angol/német nyelvvizsgám? Szóval nem szükséges rendőri szakgimnáziumba járnom vagy hasonló?

Nem tudom jól értettem e a kiírást.

Köszönöm a segítségeket.



2021. okt. 7. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell semmi ilyesmi ne aggódj, de van alkalmassági vizsga ami 3 fordulóból áll ez fizikai egészségügyi és Pszichológiai ezek kemények fel kell rá készülni. De nem baj ha nincs előképzettséged.
2021. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már készülök az erőnlétre, mert nem igazán vagyok most formában.

Esetleg valaki tudja, hogy problémát okoz-e hogy szemüveges vagyok? (-5 felett van a szemem, bünügyi nyomozóira mennék valószínű) Elég sok mindent hallottam, hogy a szemüvegeseket kiszórják meg ilyesmi. :( Egyelőre viszont nincs lehetőségem műtétre.

2021. okt. 7. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Hűha - 5 nagyon sok :/ max - 3 ig vagy alkalmas, de ha megműtteted akkor elfogadják.
2021. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen dioptriával sajnos nincs esélyed, kiszórnak az eü alkalmasságin.
2021. okt. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy láttam az NKE oldalán hogy 4 dioptria még talán megengedett. Nekem - 4,75 meg 0,5 cilinder. Úgy láttam a kancsalság sem megengedett pedig nekem van 0,5 cilinderem. Akkor így gondolom semmi esély hogy bejussak még ha minden más jó is :(
2021. okt. 8. 14:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!