Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok, hogyan tudnék...

Mit gondoltok, hogyan tudnék a leghatékonyabban felkészülni a középiskolai központi felvételire?

Figyelt kérdés
Erős iskolába szeretnék bekerülni.

#felvételi #központi #hatékony felkészülés
2021. okt. 9. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj típusfeladatokat. Ha tudsz, szerezz felvételi feladatsorokat és azokat oldogasd
2021. okt. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd ki az elérhető korábbi feladatsorokat ( [link] aminél látod hogy nem annyira megy, annak nézz utána jobban, és gyakorold. Én így csináltam tavaly, és erős iskolába jutottam be. Sok sikert.
2021. okt. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt vannak a feladatsorok (9. évfolyamra):

[link]

YouTube-on vannak központi feladatsorokat megoldó videók (2018-2021 között több is), illetve tematikus videók is (pl.: “Golyós” szöveges feladatok; Felvételi feladatok - Geometria 2. rész). Ha egy típusfeladat nem megy vagy megoldókulcs alapján sem értesz egy feladatot, akkor hasznos lehet. (Keress rá így pl.: Központi felvételi feladatok; Központi felvételi feladatok megoldása ; Központi felvételi - 8. osztály ; Matematika központi felvételi feladatok nyolcadikosoknak)

Sőt van ilyen is (szerdánként élőben): Matek felvételi gyorstalpaló

2021. okt. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!