Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A természet- és környezetvédel...

A természet- és környezetvédelmi technikusról mi a véleményetek? El lehet vele helyezkedni? Am én nagyon szeretem a természetet, és nagyon lelkes vagyok már ezzel kapcsolatban. Aki elvégezte az vagy tud vmi infót az léccike írjon!

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így vagyok vele, ahogy te. Szerintem tanulj tovább a Debreceni Egyetem természetvédelmi tanszékén, és legyél természetvédelmi őr hazánk valamelyik nemzeti parkjában. Nekem ez a célom.

2010. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szia!köszi a válaszodat...felmentem a debreceni egyetem honlapjára,de nem találom azt az irányt amit írtál.be tudnál nekem másolni esetleg egy linket?felkeltetted az érdeklődésemet ezzel kapcsolatban :D
2010. szept. 2. 19:06
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt a link:


[link]

2010. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Információ az állami természetvédelmi őrökről:


[link]


[link]


[link]

2010. szept. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jaj,köszönöm szépen!Nagyon kedves vagy!Nagyra értékelem h segítettél!
2010. szept. 2. 19:22
 6/13 anonim ***** válasza:

Még szép, hogy segítettem. :) Hiszen természetvédelmi őr szeretnék lenni. Egyébként madármegfigyeléssel, természetjárással, természetvédelemmel töltöm a szabadidőmet.


Ajánlom, hogy olvasd el azt a három cikket, amit a természetvédőkről adtam.:)

2010. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
csak még az aggaszt h én csaj vagyok,és nem tudom h ez nekem való e.bár mostanság már majdnem minden munkát lányok is végeznek.bár eredetileg a rendőrség vonzott,de ez is picit hasonlít hozzá.de engem ennek ellenére is érdekel a természetvédelem.
2010. szept. 2. 19:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Ismerek több női természetvédőt is. :)
2010. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:D értem.és szted én 3-as átlaggal bekerülhetek természet- és környezetvédelmi technikusira,vagy akár természetvédelmi őrnek?mert nagyon be avgyok ilyedve h szarul tanulok és kevés vagyok ezekhez :S
2010. szept. 2. 19:37
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem ártana, ha kijavítanád az átlagod 4 egészre, vagy inkább fölé...De biztos alkalmas vagy természetvédőnek. :)


Az a lényeg, hogy ez a cél lebegjen a szemeid előtt. :)


Több önbizalmat!

2010. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!