Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 40 evesen van ertelme megcsina...

40 evesen van ertelme megcsinalni a c+e jogsit meg a gki-t meg kamionos munkat vallalni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz úton lenni és vezetni, akkor igen. Egyébként ha csak végső megoldásként tekintesz rá, akkor bukó lesz.
2021. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az életkornak ehhez semmi köze, még alsó hangon 25 évig dolgoznod kell, sőt, valaki nyugdíjasként is úton van, igaz, belföldön darus kocsival.
2021. okt. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Keress egy ismerőst aki mellé be tudsz ülni minimum 3 hétre,de a legjobb ha 4 hétig vagy vele,persze nem egyfolytában ha ő haza megy pihenni te is haza mehetsz addig.

Biztosan van valaki olyan aki ismer kamionost,vele kell beszélni aztán be kell ülni mellé.

Vezetésen kívül élj úgy ahogy egy kamionos,az az csináld azt amit az az ember akivel vagy,csak akkor egyél amikor neki van ideje és ő is eszik,ha félbe kell szakítani az evést te is tedd azt és menny vele intézni a papírokat,fel-le rakodást,segíts neki rögzíteni az árut,súly elosztás stb...

Amíg úton vagyok addig ugyan úgy ülj ott jobb egyben mint ő bal oldalon menet közben,tartsd magadat ébre,gyakorold vele a gps használatát mint az útvonal tervezés stb...

Akkor aludj amikor ő,akkor kelj fel munka előtt amikor ő.

Mindenki azt hiszi könnyű munka de nem az szerintem.

13 óra munkaidő ebben 2x4,5 óra vezetés ami között 45 perces pihenő kell,majd ezek után jöhet a pihi ami 11 óra de ezt heti szinten 2x lehet rövídíteni 9 órára de ha hétvégén vissza pótolod az időt akkor lehet akár heti 3x is.

15 órás munka időd is lehet,amiben már 10 órát vezethetsz 2x4,5 óra vezetés közte ugye egy 45 perces pihi aztán a második 4,5 óra vezetés után 45 perces pihi majd még 1 óra vezetésed lehet.

Ha ki bírod a három de inkább a négy hetet,még ez után is tetszik a munka akkor mérlegelj és dönts.

Több fajta munka van,ezért a legtöbb szerintem ha több dolgot ki próbálsz.

Most mondom hogy sajnos nagyon kevés helyen néznek embernek,az az egy sz.r darabot is többnek tartanak.

Te vagy a legutolsó a sorban,előtted áll mindenki,biztonsági őr,raktáros,gépkezelő,irodisták is szeretnek szórakozni és semmibe nézni téged,van hogy le ordítanak stb...

Ehez nagy önfegyelem kell,lelkileg tedd rendbe magadat és erősítsd is meg magadat mert ezek aztán bele rúgnak az emberbe,nyilván van ahol rendesek veled,ha gyenge vagy nagyon gyorsan tönkre tudnak tenni de nem csak ők ha nem az irányítód és a főnököd is.

Nyelvet mindenféleképpen tanulj! Jobban haladsz külföldön,de már lassan itthon is kell a koreai.

2021. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem egyszerű szakma! Bár ezzel vitatkoznék, hogy mennyire lenézett. Szerintem egyre több embernek esik ley hogy az áruszállítók, az egyik legfontosabb, a társadalmunk alapját képező szakma. Én például elképesztően felnézek a köz- és áruforgalomban dolgozókra. Fizetni is jól fizet, de ahogy leìrták már előttem is sok idődet és energiádat veszi el a munka (bár mi nem?!). Ennyi idősen még bőven belefér egy karrierváltás, ha egyébként érzel affinitást a vezetéshez. 😊✌🏻
2021. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sofőr mindenhová kell, egyenlőre, még messze vagyunk az önvezető kamionok világától. Az még legalább 30-40 év.
2021. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!